تیم ما در افغانستان

DRSG Daniel Peter Endres

آقای دانیل پیتر اِندریس

معاون نماینده خاص سرمنشی سازمان ملل متحد و موقتاً به صفت هماهنگ کننده مقیم و امور بشردوستانه
 
 
 
آقای دانیل پیتر اِندریس به عنوان معاون نماینده خاص سرمنشی و موقتاً به صفت هماهنگ کننده مقیم و بشردوستانه برای افغانستان تعین شده است.
آقای اِندریس دارای تجربه کاری گسترده ۳۲ ساله با ملل متحد می باشد. در گذشته، موصوف به عنوان هماهنگ کننده بشردوستانه منطقوی برای افریقای شرقی خدمت نموده و همچنان در سمت نماینده کمیشنری عالی ملل متحد برای مهاجرین (UNHCR) در عراق ایفای وظیفه کرده است.
آقای اِندریس چندین پُست ارشد را در کمیشنری عالی ملل متحد برای مهاجرین (UNHCR) به شمول رئیس روابط خارجی در مقر سازمان، رئیس محافظت داخلی، و رئیس چهارچوب گسترده کمک ها به مهاجرین، مستقر در ژنیو احراز نموده است. همچنان، نامبرده منحیث معاون نماینده کمیشنری عالی ملل متحد برای مهاجرین (UNHCR) از سال ۲۰۰۱ الی ۲۰۰۵ کار کرده که در این سمت دیدگاه ویژه و درک ژرف از وضعیت افغانستان کسب کرده است.
آقای اِندریس افزون بر آلمانی که زبان مادری وی است، در زبان های انگلیسی و فرانسوی مسلط است. او دارای مدرک علوم سیاسی و حقوق از دانشگاه مونیخ آلمان است.
Antony Lamba

انتونی لامبا

برنامه اسکان بشر ملل متحد
مدیر مسول برنامه
 
 
آقای انتونی لامبا مسول برنامه کشوری یو ان هبیتات در افغانستان است او دارای 25 سال سابقه کار در مدیریت زمین و توسعه شهری است. انتونی در سال 2006 در زمینه مدیریت زمین و حکومت شهری در سومالیUN-Habitat فعالیت داشت. بین سال های 2010 تا 2012 او رییس دفترکشوری یو ان هبیتات در سودان جنوبی بود و رییس برنامه مدیریت تضادات زمین بود. بین سال های 2013 تا 2016 او مشاور فنی برنامه سیاست گذاری و توانمند سازی زمین بود که کمیسیون زمین لیبریا را حمایت میکرد. او همچنین رییس دفتر کشوری یو ان هبیتات در لیبریا بود که از سال 2014 تا 2016 فعالیت داشت. انتونی در سال 2016 به عنوان مشاور فنی اصلی برنامه شهر برای همه ، که یک برنامه ملی اولویت شهری دولت افغانستان بود و بین سال های 2016 تا 2021 اجرا شد ، به افغانستان نقل مکان کرد. از سال 2022 انتونی رییس برنامه های یوان هبیتات در افغانستان است. اوهمچنین از جنوری 2023 به عنوان مدیر مسئول دفتر دریو ان هبیتات افغانستان فعالیت میکند. پیش از پیوستن به سازمان ملل ، انتونی 9 سال در وزارت زمین و مسکن کنیا به عنوان سرویر زمین و رییس بخش سیستم اطلاعات جغرافیایی فعالیت داشت. انتونی دارای مدرک ماستری در مدیریت اطلاعات جغرافیایی از موسسه بین المللی علوم جغرافیایی و مشاهدات زمینی در هالند و دارای مدرک لیسانس در بخش سروی از دانشگاه نایروبی است.
استیفن رادریکز

استیفن رادریکز

برنامه انکشافی ملل متحد
نماینده مقیم پروگرام انکشافی ملل متحد در افغانستان
 
 
پیش از این، استیفن رادریکز به عنوان نماینده مقیم برای برنامه انکشافی ملل متحد در لیبریا و قبل از آن، او نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در رواندا بود که در آنجا نیز برای چند سال به عنوان رئیس برنامه انکشافی سازمان ملل متحد خدمت کرد. استیفن همچنین معاون رئیس برنامه انکشافی سازمان ملل متحد در کشور اندونیزیا بود. از سال 2005 تا 2010، استیفن به عنوان مشاور در دفتر اجرایی برنامه انکشافی سازمان ملل متحد در نیویارک کار کرد. او همچنین رئیس واحد حکومتداری و فقر در UNDP جامائیکا و بعد از وقت بحیث استاد در علوم سیاسی در دانشگاه ویست اندیز بود. استیفن قبل از پیوستن به برنامه توسعه ملل متحد، سمت‌های مختلفی را در دولت جامائیکا به عهده داشت، به عنوان مدیر سیاست اجتماعی در وزارت دولت محلی و انکشاف جامعه، رئیس برنامه‌ریزی و انکشاف در صندوق سرمایه‌گذاری اجتماعی جامائیکا و دستیار مدیر کل موسسه برنامه ریزی جامائیکا.
استیفن دارای مدرک ماستری در مدیریت بازرگانی از دانشگاه بازرگانی IESE در بارسلونا، اسپانیا و سند ماستری در بخش فلسفه در دولت و لیسانس در روابط بین‌الملل (مقامات درجه یک) از دانشگاه ویست اندیز، جامائیکا است.
استیفن رادریکز متاهل و دارای دو دختر است. انگلیسی و اسپانیایی را روان صحبت میکند.
Alison

الیسن دیویدین

بخش بانوان ملل متحد
ریس بخش بانوان ملل متحد در افغانستان (UN Women)
 
 
الیسن دیویدین ریس ادارهٔ ملل متحد برای زنان (UN Women) در افغانستان است. از سال ۲۰۱۷-۲۰۱۹ ، وی در سمت متخصص «امور حکومتداری، صلح و امنیت» در دفتر منطقه یی آسیا-اقیانوسیه این اداره مقیم تایلند اجرای وظیفه کرده و در تطبیق برنامه ۲۰ میلیون دالری «جلوگیری از خشونت های افراطی، قاچاق انسان و تامین دسترسی به عدالت»، در چارچوب حکومتداری، صلح و امنیت نقش ایفا نموده است.
به همین ترتیب، از سال ۲۰۱۳- ۲۰۱۷، خانم دیویدین به حیث متخصص امور پالیسی در «واحد صلح و امنیت» ادارهٔ ملل متحد برای زنان کار کرده است. درین سمت، تمرکز وی روی مسایل مربوط به عدالت انتقالی و رهبری پورتفولیوی «جلوگیری از خشونت های افراطی» بوده است.
قبل ازین، خانم دیویدین با نهادهای مختلف، بشمول مرکز بین المللی عدالت انتقالی در جمهوری دموکراتیک کنگو، برنامه انکشافی ملل متحد در سومالیا، و نهاد عرضهٔ خدمات و مشاوره به مهاجرین در آسترالیا کار کرده است.
الیسن دیویدین تحصیلات دوره لیسانس را در حکومتداری و همچنان در رشتهٔ حقوق در دانشگاه سدنی به پایان رسانیده و سند ماستری در رشته‌ٔ حقوق را از دانشگاه هاروارد بدست دارد.
Anubha

انوبا سود

دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرایم ملل متحد
نماینده دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرایم ملل متحد (UNODC)
 
 
خانم انوبا سود نماینده دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرایم ملل متحد در افغانستان است. او در امور کمک‌های بشردوستانه و برنامه‌های انکشافی دارای تجربه ۲۴ ساله می باشد. خانم انوبا سود با تعدادی زیادی از نهادهای ملی و بین المللی مانند اکشن اید، اکسفام، شورای مهاجرت دنمارک در کشور هند، آسیای میانه، آسیای جنوبی و افریقای شرقی کارکرده است. کار های او روی ایجاد مودل‌های بدیل و مشارکت میان نهادهای غیرانتفاعی، تجارت و سکتورخصوصی و دولت متمرکز بوده وهمیشه تلاش کرده است تا روی گزینه های معیشیت پایدار برای آسیپ پذیرترین افراد جامعه کارکند. خانم سود دارای دو ماستری یکی دربخش پالیسی اجتماعی و پلانگذاری از دانشگاه علوم سیاسی واقتصادی لندن و دیگری دربخش کارهای اجتماعی از دانشگاه دهلی هندوستان می باشد.
Isabelle

ایزابل موسارد کارلسن

دفتر هماهنگی امور بشردوستانه
رییس کشوری دفتر هماهنگی امور بشردوستانه ملل متحد در افغانستان
 
 
ایزابل موسارد کارلسن درماه جون ۲۰۲۱ به دفتر هماهنگی امور بشردوستانه ملل متحد (OCHA)افغانستان پیوست. ایزابل از سال ۱۹۸۷ در بخش بشردوستانه فعالیت دارد. اولین تجربه ساحوی او در اردوگاه های پناهندگان افغان در پاکستان بود. او ۱۲ سال را در این زمینه در افغانستان، کامبوج، کنیا و سومالیا فعالیت کرد. در سال ۱۹۹۹ به فرانسه بازگشت و به مدت چهار سال با Samu Social de Paris همکاری کرد. او از آگست ۲۰۱۶ تا اپریل ۲۰۲۱ مدیر عملیات ACF فرانسه بود.
Hsiaowei Lee

خانم شا وی لی

برنامه جهانی غذا
نماینده و رئیس پروگرام غذایی جهان (WFP) در افغانستان
 
 
 
خانم شا وی لی Hsiao-Wei Lee مسئولیت های خویش را به عنوان نماینده و رئیس پروگرام غذایی جهان در افغانستان در ماه جنوری سال 2023 به عهده گرفت. قبل از انتصاب اش منحیث نماینده و رئیس پروگرام غذایی جهان در افغانستان، خانم لی به عنوان معاون رئیس پروگرام غذایی غذایی جهان در بخش پروگرام و عملیات (Operation) در افغانستان خدمت می کرد.
قبل از آن، وی رئیس بخش پروگرام و برای یک مدت منحیث معاون سرپرست دربخش عملیات برای رئیس پروگرام غذایی جهان در کشور سودان جنوبی بوده است. وی همچنان در مقر پروگرام غذایی جهان در شهر روم ایتالیا کار کرده است، جایکه سهم بارزی را در ایجاد و تطبیق انتقال فعالیت های پروگرام غذایی جهان از پروژه به پلان های استراتیژیک کشوری ایفا نموده و بشمول بنگلا دیش، هند، اندونیزیا، لائوس، پاکستان و فیلپین تعدادی از کشور های که در این مرحله انتقال قرار داشتند، را حمایت کرده است.
خانم لی قبل از پیوستن به پروگرام غذایی جهان ، برای USAID در سودان و سودان جنوبی در زمینۀ کاهش درگیری و ایجاد صلح کار می کرد. او در بخش های مشارکت استراتژیک و اجرای عملیاتی در مناطق متاثر از درگیری ها تجربه دارد. او همچنین در نیویارک، بیجینگ و لندن با شرکت Sullivan & Cromwell LLP وکالت کرده است و دارای دکترا از رشته حقوق دانشگاه هاروارد و لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه کالیفورنیا در برکلی است.
Luo

داکتر لو داپنگ

سازمان بهداشت جهانی
نماینده سازمان صحت جهانی
 
 
 
دکتر لو داپنگ (ازچین) در مارچ ۲۰۲۰ به عنوان نماینده سازمان صحت جهانی (WHO) در افغانستان منصوب شد. او بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی فعالیت در زمینه صحت عامه بین المللی دارد و در پیشگیری و کنترل بیماری های واگیر، ایجاد ظرفیت کشور برای امنیت صحی، تقویت سیستم صحی، به ویژه در سطح مراقبت‌های اولیه صحی‌، و ارایه رهبری در مدیریت شرایط اضطراری پیچیده و هماهنگ سازی اقدامات صحی بشردوستانه، تجربه ی خاصی دارد. قبل از پیوستن به WHO در افغانستان، داکتر لو به مدت نزدیک به چهار سال به عنوان نماینده WHO در پاپونیوگینه کار کرده است.
Ramin Behzad

رامین بهزاد

سازمان جهانی کار
نماینده سازمان جهانی کار درافغانستان (ILO)
 
 
 
آقای رامین بهزاد به عنوان هماهنگ کننده ارشد در سازمان جهانی کار ملل متحد برای افغانستان فعالیت میکند.
آقای بهزاد از سال ۲۰۱۳ الی ۲۰۲۰ از کشور خود ایران در سازمان بین المللی کار، از جمله در کنفرانس بین المللی کار و جلسات اعضای حکومتی نمایندگی کرده است.
او همچنان به عنوان هماهنگ کننده اعضای حکومتی آسیا و اقیانوسه دراین سازمان خدمت کرده است.
او همچنان از سال ۲۰۱۳ الی ۲۰۲۰ در پست‌های بلند در مرکز احصاییه و ریاست امور بین المللی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران کار کرده است.
آقای بهزاد داری مدرک دوکتورا در بخش احصاییه از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و دو مدرک ماستری در بخش علوم احصاییه از دانشگاه های لیوسنی سویدن و دانشگاه بهشتی تهران می باشد.
Reza

رضا محمدی

کنفرانس تجارت و توسعه ملل متحد
مدیر برنامه کنفرانس تجارت و توسعه ملل متحد در افغانستان
 
 
رضا محمدی متخصص مدیریت پروژه و برنامه است او در بخش سیستم های اطلاعاتی مدیریتی مدرک ماستری دارد. او تجربه زیادی در زمینه مدیریت برنامه در کشورهای پس از جنگ و توسعه و ارتباط منطقه‌ای دارد. بیش از ۲۵ سال سابقه کاری در زمینه پروسه‌های توسعه‌ای دارد. پیش از پیوستن به کنفرانس تجارت و توسعه ملل متحد (UNCTAD)، رضا تجربه کار با UNOPS و تجربه کار به عنوان کارمند دولت را دارد.
Richard Trenchard

ریچارد ترینچارد

سازمان غذا و زراعت
نماینده سازمان غذا و زراعت در افغانستان ( FAO)
 
 
 
آقای ریچارد ترینچارد در بخش فعالیت‌های بشردوستانه، بحران و انکشاف تجربه ۲۵ ساله دارد. وی متخصص بخش املاک و دارایی بوده و از تجارب فنی در زمینه برخوردار میباشد. او با ادارات مختلف ملل متحد از جمله سازمان غذایی جهان، سازمان غذا و زراعت و صندوق بین المللی توسعه زراعت کارکرده است.
او قبل از کارش در افغانستان در اگست ۲۰۲۱، به حیث نماینده موقت سازمان غذا و زراعت در اندونیزیا و تیمور شرقی خدمت می کرد.
پیش از این او به عنوان ریس پالیسی منطقوی و مشاور ارشد در دفتر منطقوی سازمان غذا و زراعت برای خاورمیانه و افریقای شمالی که در قاهره موقعیت دارد خدمت کرده و فعالیت های وی بیشتر روی تحول سیستم غذایی متمرکز بوده است. او همچنان به عنوان هماهنگ کننده در سوریه و نماینده این سازمان در سومالیا کارکرده است.
او در بخش مدیریت حالات اضطراری و پیچیده در کشورهای مانند سودان جنوبی، سودان، لایبریا، پاکستان، سومالیا، سوریه و روندا خدمت کرده و از برنامه های انکشافی در بیشتر از ۳۰ کشور جهان حمایت همه جانبه نموده است. آقای ریچارد ترینچارد داری مدرک تحصیلی دکتورا از دانشگاه کمبریج لندن می باشد.
Fiona

فیونا فریزر

OHCHR
نماینده کمیساریای عالی ملل متحد در امور حقوق بشر
 
 
 
از آگوست ۲۰۱۹، خانم فیونا فریزر نماینده کمیساریای عالی ملل متحد در امور حقوق بشر (OHCHR) در افغانستان بوده است. او همچنین به عنوان رییس حقوق بشر در نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان خدمت می کند. پیش از این، خانم فریزر رییس مأموریت نظارت بر حقوق بشر سازمان ملل متحد در اوکراین بود. او همچنین به عنوان معاون نماینده OHCHR در آسیای مرکزی خدمت کرده است و معاون رییس دفتر مرکزی OHCHR در اروپا و آسیای مرکزی بوده است. اکنون خانم فیونا بیش از ۲۵ سال تجربه حرفه‌ای در زمینه های توسعه، حل منازعات و فعالیت‌های بشردوستانه دارد.
Zulu

لیونارد زولو

کمیساری عالی ملل متحد در امور پناهندگان
نماینده کمیساری عالی ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR)
 
 
آقای لیونارد زولو متخصص حقوق بشر و قانون مهاجرت می باشد که برای بیشتر از دو دهه در دفتر مرکزی کمیساری عالی ملل متحد در امور پناهندگان ودفاتر ساحوی این سازمان کار کرده است. پیش از کارش در افغانستان، او به عنوان نماینده این سازمان در ۹ کشور افریقا جنوبی کار میکرد.
او در این سازمان در پست‌های بالای دیگر از جمله معاون این سازمان برای افریقا جنوبی، ریس بخش پالیسی و حقوقی برای دفتر افریقا در جینوا سویس، مسوول ارشدحقوقی برای لندن و ایرلند شمالی و هماهنگ کننده ارشد امور محافظت درکمپ مهاجرات داداب در کینیا نیز فعالیت کرده است.
او همچنان در مدیریت حالات عاجل/اضطراری در کشورهای کوزوا و اریتره کار کرده است. پیش از کارش با کمیساری عالی ملل متحد در امور پناهندگان، آقای زولو به عنوان حقوق‌دان در مرکز حقوقی هانی در زادگاهش زیمبابوی کار میکرد. وی از سال ۱۹۹۷ بدینسوعضو انجمن وکلای زیمبابوی نیز می باشد. اوتحصیلات اش به سطح لیسانس در بخش حقوق را در دانشگاه زیمبابوی وماستری‌اش در بخش قانون بین الملل را در دانشگاه لوند سویس به پایان رسانیده است.
مارکس پوتزل

مارکس پوتزل

هیات معاونت ملل متحد
معاون نماینده ویژه سرمنشی ملل متحد برای افغانستان
 
 
 
آقای مارکس پوتزل شهروند آلمان در۱۷ جون ۲۰۲۲ کارش را در افغانستان به عنوان معاون نماینده ویژه سرمنشی ملل متحد آغاز کرد. وی از طرف آقای انتونیو گوترش سرمنشی ملل متحد در این سمت گماشته شد.
آقای پوتزل بیش از ۲۷ سال تجربه کاری در زمینه دیپلماسی و همکاری های بین المللی دارد، که از جمله هشت سال آنرا در افغانستان کارکرده است. وی به عنوان سفیر آلمان در افغانستان نیز خدمت نموده است.
وی از سال ۲۰۱۷ الی ۲۰۲۱ به عنوان نماینده ویژه آلمان برای افغانستان و پاکستان، از سال ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۶ به عنوان کمیشنر مدیریت بحران، از سال ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۶ به عنوان سفیر آلمان در افغانستان و از سال ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۴ به عنوان رئیس بخش خاورمیانه وزارت خارجه آلمان خدمت نموده است. او همچنان از سال ۲۰۰۶ الی ۲۰۰۹ بعنوان دستیار ویژه وزیر خارجه آلمان، از سال ۲۰۰۴ الی ۲۰۰۵ به عنوان رئیس بخش اقتصاد و تجارت در سفارت آلمان در تهران و از سال ۲۰۰۰ الی ۲۰۰۴ به عنوان رئیس بخش فرهنگی در سفارت آلمان در سنگاپور کارکرده است.
آقای پوتزل دارای سند ماستری در مطالعات زبان و ادبیات فارسی و انگلیسی از دانشگاه هومبولت برلین در آلمان و دانشگاه دوشنبه در تاجیکستان می باشد. وی به زبان های آلمانی، انگلیسی، فارسی تسلط کامل دارد.
Maria Moita

ماریا مویتا

سازمان بین‌المللی مهاجرت
رئیس اداره آی او ام در أفغانستان
 
 
 
ماریا مویتا رئیس اداره آی او ام در افغانستان است. قبل از افغانستان، ماریا رئیس حوزه منطقه‌ای آی او ام و کارشناس ارشد حالات اضطراری برای حوزه آسیا و اقیانوس آرام، که بیش از 30 کشور را تحت پوشش قرار می دهد بود. علاوه بر این، وی در بخش ارایه کمک های بشردوستانه در مقیاس های بزرگ در هائیتی، نیپال، پاکستان، فیلیپین، بنگلادیش، میانمار، ایران و مناطق مربوط به این حوزه کار کرده است. ماریا دارای مدرک لیسانس در مهندسی و کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه است.
Melinda Good

ملیندا گود

بانک جهانی
نماینده کشوری بانک جهانی در افغانستان
 
 
ملیندا گود در سال ۲۰۰۵ به بانک جهانی پیوست. آخرین وظیفه‌ی او مدیرعملیات مستقر در پاکستان بود. او پیشتر به سمت مدیریتی مشاور ارشد در جنوب آسیا و سمت مشاور ارشد در اندونزیا و واشنگتن دی سی فعالیت داشت. خانم گود قبل از پیوستن به بانک جهانی در بخش خصوصی در نیویورک و سنگاپور و در بانک توسعه آسیایی در مانیلا کار می کرد. او بیش از ۲۵ سال تجربه عملیاتی و مشارکتی دارد، از جمله ۱۵ سال زندگی و کار در آسیا. او از دانشگاه‌های هاروارد و دوک مدرک تحصیلات عالی دارد.
نیک پاند سی بی ایی

نیک پاند سی بی ایی

هیات معاونت ملل متحد
رئیس بخش عملیات ماین
 
 
 
آقای نیک پاند رئیس بخش عملیات ماین دفتر هیئت معاونت ملل متحد (یوناما) در افغانستان است که مسئول کمک در بخش هماهنگی عملیات بشردوستانۀ ماین، ارائه ارزیابی تهدیدات مهمات انفجاری و تأثیر آن و هماهنگی تدابیر جهت کاهش تهدیدات در حمایت از ابتکارات بشردوستانه و انکشافی میباشد. او به معاون نمایندۀ خاص سرمنشی و هماهنگ کنندۀ امور بشردوستانه گزارش میدهد.

قبل از این سِمت، او مشاور ارشد مدیر برنامۀ مؤسسۀ هالو ترست، یک مؤسسۀ غیردولتی بین المللی عملیات ماین مستقر در کابل بود. او از ماه اپریل ۲۰۲۱ الی ماه اپریل ۲۰۲۲، مشاور ارشد نظامی یوناما بود که از افغانستان، قزاقستان و قطر کار میکرد.

آقای نیک از سال ۲۰۰۵ بدینسو بطور منظم در افغانستان ایفای وظیفه نموده و همیشه برای بهبود زنده گی افراد نیازمند تلاش نموده است. قبل از همکاری با مؤسسۀ هالو ترست، آقای نیک به مدت ۳۶ سال در ارتش بریتانیا خدمت نمود و تیم هایی را در ساحات پرآشوب رهبری میکرد و برای احیاء، حفظ، ایجاد و تداوم صلح تلاش میکرد. مأموریت های عملیاتی وی شامل قبرس، ایرلند شمالی، بوسنیا، عراق، افغانستان و سوریه بود.

آقای نیک تبعۀ بریتانیا است و دارای مدارک لیسانس در اقتصاد از پوهنتون اکستر، مدرک ماستری در مطالعات نظامی از پوهنتون کرانفیلد و همچنان مدرک فوق لیسانس در بخش امنیت و استراتیژی برای رهبران جهانی از کینگز کالج لندن میباشد. او متاهل است و دو فرزند نوجوان دارد و آببازی، هاکی روی برف، اولتیمد فریسبی و نواختن طبل را خوش دارد.
Nicholas George

نیکولاس جیورج

دفتر خدمات پروژه ملل متحد
رئیس و نماینده دفتر خدمات پروژوی سازمان ملل متحد در افغانستان
 
 
 
نیکلاس جیورج بیش از ۲۰ سال در بخش های توسعوی و ماموریت های بشردوستانه تجربه کاری دارد. آقای جیورج در دفتر خدمات پروژوی سازمان ملل متحد در بست های ارشد ایفای وظیفه نموده است که اخیراً رئیس دفتر واشنگتن دی سی بود. او به حیث رئیس دفتر خدمات پروژوی سازمان ملل متحد در کشور میانمار و رئیس مشارکت ها و ارتباطات جهانی در دفتر مرکزی ایفای وظیفه نموده است. او تحصیلات خود را در رشته های اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه های لندن و منچستر به پایان رسانیده است.
Jaime Nadal

هایمی ندال

صندوق جمعیت ملل متحد
نماینده صندوق جمعیت ملل متحد در افغانستان
 
 
آقای هایمی ندال سرپرست صندوق جمعیت ملل متحد در افغانستان، قبلاً به عنوان نمایندۀ صندوق جمعیت ملل متحد در اکراین و رئیس این اداره برای کشور بلاروس (بین سال های ۲۰۱۹ الی ۲۰۲۲) کار می کرد. او همکاری خود را با صندوق جمعیت ملل متحد در سال ۱۹۹۶ آغاز نمود و در سال ۱۹۹۹ به عنوان آمر برنامه ها در آمریکای لاتین، حوزه کارابین، گواتیمالا، هایتی و دفتر مرکزی این اداره کار نموده است.

در سال ۲۰۰۴، آقای ندال به عنوان معاون صندوق جمعیت ملل متحد در کشورهای حوزه آلمانی زبان کاربین در جامیکا آغاز به کار نمود که مسئولیت همآهنگی اجرای برنامه های این اداره را در پانزده کشور و هفت سرزمین غیر مستقل را به عهده داشت. وی به عنوان نماینده صندوق جمعیت ملل متحد درکشور بولیویا در سال ۲۰۰۹، مصر در سال ۲۰۱۳ و برازیل در سال ۲۰۱۵ کار کرده است و همینطور برای سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به عنوان سرپرست نمایندۀ مقیم ملل متحد در کشور بولیویا، ایفای وظیفه کرده است.

آقای ندال با بیش از بیست وپنج سال تجربه در سیستم ملل متحد، در کنفرانس بین المللی توسعۀ جمعیت، اجندای ۲۰۳۰ و پاسخدهی حالات اضطرار بشری سهم فعالی داشته است. قبل از پیوستن به صندوق جمعیت ملل متحد، او به عنوان مشاور در موسسات عامه که توسط اتحادیه اروپا تمویل می شد، در کشور اسپانیا کار می کرد.
Yuki

یوکی تاکموتو

برنامه مشترک ملل متحد در زمینه ایدز
رییس کشوری ملل متحد در مبارزه با ایدز
 
 
 
یوکی تاکموتو به عنوان مدیر کشورملل متحد در مبارزه با ایدز (UNAIDS) به ملل متحد پاکستان پیوست. او بیش از بیست سال تجربه در زمینه توسعه همکاری دارد، از جمله پانزده سال سابقه در زمینه‌های سیاست، برنامه‌ها و مشارکت‌های استراتژیک در زمینه صحت، ویروس اچ آی وی و بیماری ایدز، و توسعه پایدار در سطح جهانی، منطقه‌ای و کشوری را دارد.
خانم تاکموتو شهروند جاپان است و مدرک ماستری پالیسی عامه از دانشگاه میشیگان و لیسانس حقوق از دانشگاه کیوتو دارد.